Tel-Fax 0048 757894012
www.e-piaskowiec.pl
info@e-piaskowiec.pl
ABI-POL Janusz Niebieszczański
Proszówka 68
59-620 Gryfów Śląski
POLAND

Kamień dekoracyjny

kamienie dekoracyjne

Płytki elewacyjne

Płytki elewacyjne z piaskowca, który jako kamień naturalny jest łatwy w obróbce w porównaniu do innego typu kamieni, pozwala na wykonanie płytek elewacyjnych zarówno ciętych prostych, jak również rzeźbionych i profilowanych, dzięki czemu elewacja będzie stanowiła dekorację domu i nada mu niepowtarzalny styl. Dekoracja elewacji z kamienia naturalnego jakim jest piaskowiec nadaje się zarówno do podkreślenia nowoczesnej architektury budynków jak również do tradycyjnych budowli.

Kamień elewacyjny - płyty nieregularne

kamienie dekoracyjne

Kamień elewacyjny w postaci płyt o nieregularnych kształtach, ciętych z jednej strony nosi różne nazwy, takie jak dzikówka, kamień dekoracyjny lub kamień wiejski. Płytki elewacyjne nieregularne są łatwe w obróbce, co znacznie ułatwia ich montaż. Dostępne w naszej ofercie są również elementy narożne.

zapraszamy do zapoznania się z podstroną płyty nieregularne, gdzie oprócz cennika i opisu oferty na nasze płyty nieregularne, znajduje się również galeria realizacji prezentująca elewacje domów, cokołów oraz inne zastosowania kamieni nieregularnych.

Płyty elewacyjne cięte z piaskowca

płyty elewacyjne

Płyty cięte z piaskowca doskonale nadają się na nowoczesne elewacje. Kamień jakim jest piaskowiec, łatwo poddaje się obróbce, dzięki czemu wykonanie elementów dekoracyjnych typu docięcia krawędzi do nietypowych kształtów, profile czy parapety jest proste.

zapraszamy do skorzystania z naszego kalkulatora płyt ciętych, gdzie mogą Państwo obliczyć koszty dla określonych wymiarów płyt, na stronie magazynu prezentujemy aktualne stany magazynowe, natomiast na stronie płyty i elementy cięte mogą zapoznać się Państwo z ofertą i galerią realizacji

Piaskowiec elewacyjny

płyty elewacyjne

Elewacja z piaskowca może być wykonana z różnego typu elementów zarówno ciętych jak i łupanych. Tego typu kamień dekoracyjny na ścianę pozwoli na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu elewacji.


[3173-01-28] http://e-piaskowiec.pl/kamien_dekoracyjny.xhtml